Prípravár/kalkulant

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
15.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preverovanie vstupných údajov pre nákladové rozpočty
- Zisťovanie fixných a variabilných položiek pre stanovovanie kalkulácii
- Sledovanie cenových pohybov vstupov pre účely tvorby kalkulácii
- Kontrola nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov

- stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- dlhodobá perspektíva zamestnania
- sociálny program

V prípade záujmu poslať životopis mailom na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naša partnerská firma je úspešná nadnárodná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné schopnosti
- analytické myslenie
- pozornosť
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2528093  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou