Stavebný inžinier, odbor pozemné stavby

ARCHIKÓD / VAVRICA ARCHITEKTI

Miesto práce
Zámocká 36, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhotovovanie prípravnej, projektovej a inej stavebno-technickej dokumentácie pre všetky stupne projektu - územné konanie, stavebné konanie, realizácia stavby, vrátane koordinácie externých profesií.
- Vyhotovovanie tendrových podkladov, oslovovanie dodávateľov a vyhodnocovanie cenových ponúk.
- Poskytovanie odborného technického poradenstva, spracovávanie cenových ponúk a komunikácia s klientom.
- Vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie.
- Spracovanie klientskych zmien, komunikácia s klientmi a so Zhotoviteľmi stavby
- Finančná kontrola výstavby
- Zastupovanie investora stavby vo veciach prípravy a uskutočňovania stavieb - technický dozor investora.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

- prax v stavebníctve min. 7 rokov, skúsenosti na podobnej pozícii
- dobré organizačné schopnosti, precíznosť a systémovosť v práci
- analytické a koncepčné myslenie, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
- schopnosť pracovať v tíme, flexibilita, komunikačné a prezentačné zručnosti
- prehľad v legislatíve (normy a zákony)
- znalosť anglického jazyka výhodou

Skupina ARCHIKÓD začala pôsobiť ako nezávislý architektonický ateliér a od roku 1992 rozšírila svoje aktivity v oblasti developmentu. Skupina dnes aktívne pôsobí najmä v Bratislave a v Prahe. Dnes je jej hlavným programovým zameraním development nehnuteľností najmä rezidenčných. Ide o kompletný proces projektov, od návrhu, cez realizáciu stavby, po marketing a predaj bytov.
www.archikod.sk

Zrealizované projekty v Bratislave:
VILLA RUSTICA, VILLA VISTA, ZÁHRADNÉ VILY, PEKNÁ VYHLIADKA
Aktuálny projekt:
PEKNÁ VYHLIADKA- www.peknavyhliadka.sk
VILLA RUSTICA - TERASY- www.villarustica-terasy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1495409  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou