Office manager/asistentka

Archaeoservices s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
14.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie chodu kancelárskych priestorov spoločnosti, vybavenia vrátane vozového parku, zabezpečenie nákupov
- Koordinácia činností súvisiacich s projektmi (personálne a technické vybavenie, ubytovanie, doprava)
- Asistencia konateľovi spoločnosti, organizácia pracovných stretnutí
- Administratívna agenda, korešpondencia, príjem a evidencia došlej pošty, archivácia
- Komunikácia s klientmi, dodávateľmi, úradmi a inštitúciami
- Fakturácia, príprava cenových ponúk, zodpovednosť za ISO dokumentáciu, metodiku
- Evidencia a príprava účtovných dokladov a mzdových dokladov k spracovaniu, úzka spolupráca s externou účtovnou spoločnosťou
- HR agenda – výberové konania, agenda pri prijímaní nových zamestnancov, brigádnikov, spracovanie dochádzky, kníh jázd, objednávanie stravných lístkov, zabezpečenie školení

- Práca v mladom kolektíve v spoločnosti zaoberajúcou sa pamiatkovým výskumom, získanie nových znalostí
- Príjemné pracovné prostredie
- Služobný notebook, mobilný telefón, vozidlo, kancelária

Spolu so životopisom nám prosím zašlite aj motivačný list s mzdovými očakávaniami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- profesionálne a príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovedný a aktívny prístup, diskrétnosť, lojálnosť, flexibilita
- organizačné a komunikačné zručnosti
- znalosť slovenského pravopisu a gramatiky
- kandidáti z Bratislavy a okolia
- len aktívni šoféri
- skúsenosť na podobnej pozícii a základy účtovníctva/personalistiky výhodou

Archaeoservices je archeologická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie vhodných riešení archeologických problémov. Sme nezávislá spoločnosť poskytujúca široký rozsah profesionálnych služieb v súkromnom i verejnom sektore doma i v zahraničí. Zaoberáme sa skúmaním širokej palety archeologických nálezov od skorej doby kamennej až po novoveké materiály. Naše doterajšie výskumy sa konali na najrôznejších miestach, v rôznom prostredí a pri rôznych stavebných projektoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3133822  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou