Merchandiser- dohliadač nad tovarom

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná nadnárodná zahraničná spoločnosť hľadá kandidáta, ktorý by mal na starosti:

- starostlivosť o kabanové systémy,
- vykladanie tovaru do skladov,
- dohľad nad zabezpečením tovaru pre dané sklady,
- kontrola množstva tovaru,
- zasielanie nových objednávok tovaru,
- denné cestovanie služobným automobilom v rámci Bratislavského a Trnavského kraja.

Ponúkame dobré finančné ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch. Služobný automobil aj na súkromné účely, mobilný telefón, možnosť kariérneho rastu, stabilitu zahraničnej firmy.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodná spoločnosť s vyše 7.000 zákazníkmi. Ponúkanie kvalitných produktov v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, kovovýroba

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť,
- vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- maďarský jazyk nie je PODMIENKOU, ale výhodou,
- fyzická zdatnosť.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3156685  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou