Elektrotechnik - teamleader

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu s "drajvom", pre ktorého sú nové ciele výzvou a ktorý chce dosahovať pozoruhodné výsledky.

Ak hľadáš kreatívnu, jedinečnú a zmysluplnú prácu, si na správnej adrese, daj nám o sebe vedieť.

- odborné vedenie pracovného tímu v elektrotechnike,
- dodržiavanie termínov a cieľov dohodnutých úloh,
- administrácia (nákupy, legislatívne nároky...),
- aktívna spolupráca pri návrhu riešení a tvorbe plánov,
- denná operatíva,
- konzultácie a podpora riešiteľov,
- riešenie problémov zamerané na výsledok,
- reporting,
- plnenie iných úloh súvisiacich s profesijnou špecializáciou zamestnanca podľa zadania nadriadeného zamestnanca.

- práca v stabilnej inovatívnej slovenskej spoločnosti zaoberajúcej sa vývojom,
- príjemná rodinná atmosféra,
- 1 ročný plat naviac v závislosti od plnenia cieľov,
- one to one sedenia s anglickými lektormi,
- čerstvé ovocie v kuchynke,
- teambuildingy,
- dinners karta s cestovným poistením,
- 2 sick days
- pravidelné firemné raňajky,
- možnosť sebarealizácie.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Našim klientom je stavebná spoločnosť zaoberajúca technológiou plasmabit.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v riadiacej pozícii,
- chuť pracovať a motivovať nie len seba ale i ostatných,
- prehľad v technickej problematike s dôrazom na elektrotechniku (silová elektronika, priemyselná automatizácia, riadiace obvody a FPGA, dizajn obvodových zapojení),
- tímový hráč,
- odolnosť voči stresu.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3012012  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou