Recepčná Aplend, s. r. o., Veľký Slavkov

APLEND

Miesto práce
Tatranská 4, Veľký Slavkov, okres Poprad
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v rezorte (Veľký Slavkov, Vysoké Tatry), zabezpečovanie rozsahu prevádzky viacerých ubytovacích zariadení (v rámci siete APLEND), priamy kontakt a komunikácia s klientmi, check-in, check out klienta, vybavovanie rezervácii, administrácia rezervačných systémov...

Osobný pohovor na základe výberu zo zaslaných profesných životopisov. Spoločnosť bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomika, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1/cestovný ruch

- dobré komunikačné vlastnosti,
- príjemné vystupovanie,
- flexibilita,
- ochota pracovať a učiť sa nové veci.

Ako spoločnosť APLEND patríme medzi popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. S dlhoročným pôsobením na trhu sme si stihli vybudovať meno, ktoré je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb dlhodobo budovaného štandardu APLEND. Naším dlhodobým cieľom a zároveň stratégiou je tento štandard neustále zvyšovať a povýšiť tak obyčajný pobyt v našich kapacitách, alebo stravovanie v našich reštauráciách na nevšedný zážitok.

K tomu všetkému sme vytvorili aj vernostný systém MYAPLEND, vďaka ktorému si každý návštevník užije návštevu našich krásnych Tatier naplno. MYAPLEND predstavuje bohatý balík plný výhod, zliav a benefitov na ubytovanie, reštaurácie a tatranské atrakcie. Pre tých, ktorí sú #vernyTatram.

Naše kapacity:

RESORT BEATRICE, Tatranská Lomnica
KOLIBA KAMZÍK, Starý Smokovec
TATRY HOLIDAY RESORT, Veľký Slavkov
VILA OLÍVIA, Nový Smokovec
HOTEL KUKUČKA, Tatranská Lomnica
HOTEL OVRUČ, Štrbské Pleso
HOTEL LUJZA MAJOR, Tatranská Lomnica
LAKE RESORT, Štrbské Pleso

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1223151  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou