Pokrývač Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
15 € na hodinu netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká spoločnosť hľadá pokrývačov na šikmé strechy pre výkon práce v Belgicku. Ponúkaný plat je 15 eur na hodinu netto.
Pracuje sa na turnusy: 6 týždňov v Belgicku - 10 dní doma.

Ponúkame veľmi dobré platové ohodnotenie, seriózne jednanie a dlhodobú spoluprácu.
Ubytovanie je zabezpečené a hradené z našej strany.

V prípade Vašeho záujmu zašlite životopis na emailovú adresu: [email protected] . Pre akékoľvek otázky kontaktujte telefónne číslo +420 777 089 239.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
prax v danom odbore minimálne 2 roky
flexibilitu
znalosť anglického alebo francúzkeho jazyka.
živnostenský list aktívny minimálne dva mesiace.

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 2758547  Megjelentetés dátuma: 9.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 15 € na hodinu netto