Grafický dizajnér

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho 10, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho tvorivého človeka, ktorý v rámci nášho dynamického tímu podporí viditeľnosť našich unikátnych zariadení pre digitálnu televíziu vo svete a telekomunikačných služieb na Slovensku. Úspešný záujemca získa možnosť spolupracovať pri marketingových aktivitách v oblasti telekomunikačných služieb na Slovensku, pri koordinácii našej účasti na celosvetových podujatiach a podobne.

Pracovná náplň:

- príprava tlačových a digitálnych grafických návrhov a grafická úprava inzerátov, newsletterov, bulletinov, bannerov, plagátov, letákov, brožúr a katalógov,
- priebežná grafická aktualizácia firemných propagačných materiálov,
- grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy,
- spolupráca pri príprave propagačných akcií, materiálov a predmetov,
- práca s fotobankami a vyhľadávanie fotografií,
- úprava a spracovanie fotografií.

- zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- práca v moderných a atraktívnych priestoroch spoločnosti
- priestor pre sebarealizáciu
- zamestnanecké benefity
- možnosť účasti na školeniach
- získate neoceniteľné skúsenosti zo slovenského a celosvetového marketingového prostredia

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

DO SUBJEKTU SPRÁVY PROSÍM UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE.

Do životopisu vložte nasledovný text:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti Antik Telecom s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafik digitálnych médií, grafika a iné média, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát spĺňa nasledovné kritériá:
- veľmi dobrá znalosť grafických programov (Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop) je podmienkou
- pracovné skúsenosti na danej pozícii sú výhodou
- schopnosť pracovať kreatívne a inovatívne
- estetické cítenie
- precíznosť, presnosť, dôslednosť a samostatnosť

Privítame aj splnenie niektorej z nasledovných požiadaviek:

- skúsenosti z oblasti marketingovej komunikácie
- dlhodobý záujem o telekomunikačné alebo IT technológie

Uvedené požiadavky budú preverené počas výberového konania.

- dokáže pracovať pod stresom
- je zodpovedný, pracovitý, tímový, dôsledný, precízny, flexibilný a lojálny

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1458594  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou