Developer iOS

LeikTec a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš vývojový tím hľadá nového kolegu, vývojára mobilných aplikácií pre medicínsky výskumný projekt.

Práca spočíva najmä v :
• analýze, modelovaní a návrhoch systémov a aplikácií
• zodpovednosti za vývoj a kvalitu kódu
• kódovanie, testovanie, debugovanie
• stanovovaní priority, určovať plány a postupy práce, koordinovať aktivity a nastavovať procesy
• podieľaní sa na vypracovávaní ponúk pre zákazníka
• komunikácii so zákazníkom
• príprava testovacích scenárov a testovanie funkčnosti vlastnej časti kódu
• implementácia pridelenej časti systému
• vedenie dokumentácie o stave a rozpracovaní kódovaných modulov

• Motivačné finančné ohodnotenie
• Inovatívne projekty pre významných klientov
• Dynamický odborný rast
• Príjemné pracovné prostredie
• Práca s najmodernejšími technológiami a metodikami riadenia
• Systém zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mac OS - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Objective-C - Pokročilý

• analytické zručnosti
• tímový hráč so záujmom o moderné technológie
• schopnosť samostatne riešiť problémy
• minimálne ročná skúsenosť s programovaním pre iOS
• znalosť Objective-C
• skúsenosti s programovaním viacvláknových aplikácií
• skúsenosti so Storyboard
• verzionovanie s GIT, písanie testov

Výhodou:
• Swift
• CocoaPod
• CoreData
• Restful API
• Crashlytics
• Realm
• MVC / MVP / MVVM

LeikTec a.s. je spoločnosť špecializovaná na dodávku IT technológií a riešení, ktoré pokrývajú potreby a požiadavky našich zákazníkov. Hlavnou prioritou našej spoločnosti je udržiavanie vysokej kvality vo všetkých oblastiach IT, ktorým sa venujeme.

Všetky procesy súvisiace s poskytovaním služieb sú riadené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 27001. V súčasnosti je dodávka služieb a projektov riadená v súlade so svetovo uznávanými metodikami ako PRINCE2, ASAP, a iné, čím je zaistená vysoká odbornosť, štandardizovaná kvalita, stabilita a úspešnosť našich projektov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2827247  Megjelentetés dátuma: 28.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou