Systémový inžinier

ANECT a.s.

Miesto práce
Jarošova 1, 831 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, implementácia a servis ICT systémov s primárnym zameraním na servery, virtualizáciu, zálohovanie, SAN, storage.
• Predpredajná podpora – aktívna tvorba ponúk a odborná podpora pre obchodníkov
• Konzultácie a návrhy riešení podľa požiadaviek zákazníka
• Práca na zákazkách – realizácia a koordinácia implementácií
• Zodpovednosť za tvorbu technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za úspešné dokončenie projektov v danej oblasti
• Aktívna spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti

- osobný automobil i na súkromné účely
- vzdelávanie v IT oblasti
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť homeworkingu
- dovolenka nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 ročné skúsenosti v odbore ICT

Počet rokov praxe

2

• Schopnosť aktívne hľadať, nájsť a navrhovať riešenia
podľa aktuálnych potrieb zákazníka
• Schopnosť písať súvislý text technického charakteru
• Spoľahlivosť, samostatnosť, s chuťou vzdelávať sa
• Znalosť niektorých z kľúčové technológie:
- VMware ESX
- Cisco UCS
- Loadbalancers ACE/F5
- MDS/Nexus technology
- Storage technologies
• Praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou
• Proaktívny prístup ku zvereným úlohám
• Organizačné schopnosti
• Aktívny vodič

Nie sme korporácia, ale už 29 rokov pracujeme na projektoch z oblasti kybernetickej bezpečnosti a ICT pre mnohé veľké spoločnosti. Medzi našich zákazníkov patria firmy z oblasti priemyslu, služieb či bankovníctva, a to na lokálnom, ale aj svetovom trhu. ANECT tvorí stabilný tím profesionálov naprieč Prahou, Brnom a Bratislavou. Pridaj sa k nám rozvíjať inovatívne myšlienky v kombinácii s osvedčenými postupmi, a tak maximalizovať úžitok pre zákazníkov. Viac informácií o nás nájdeš na webe www.anect.com/sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 864724  Megjelentetés dátuma: 22.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou pri osobnom pohovore