Recepčná

ANDIA s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame recepčnú do kaderníckeho salónu Beauty Expert na TPP. Ak máte chuť pracovať v beauty oblasti, máte radi ľudí, ste zodpovedná, pracovitá a ovládate anglický jazyk pošlite nám životopis s fotkou na [email protected] a uvidíme sa na osobnom stretnutí

Ide o prácu v obchodnom centre. Pracovný čas je 12 hodín, ide o krátky - dlhý týždeň. Od 9:00 do 21:00.

Pracovná náplň: prijímanie objednávok v kaderníckom salóne, produktové poradenstvo, práca s kasou, skladové hospodárstvo, administratívna činnosť.
S vašim životopisom zasielajte aj vašu FOTOGRAFIU :)

vlasová kozmetika za zvýhodnené ceny
služby poskytované salónom
možnosť zvýšenia základnej mzdy

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl 2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Úplný začiatočník
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, čestnosť, zodpovednosť, kreativita

Spoločnosť Andia s.r.o prevádzkuje profesionálne kadernícke salóny Beauty Expert od roku 2001. Poskytuje kadernícke služby s profesionálnym prístupom, prináša na Slovensko novinky a svetové trendy v odbore úpravy starostlivosti o vlasy. V súčasnosti prevádzkuje Košiciach tri exkluzívne kadernícke salóny.

Zároveň sa venuje prémiovému segmentu predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov Great Lengths a ako jediná na tomto trhu zaručuje 100% záruku nepoškodenia vlasov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1451885  Megjelentetés dátuma: 18.10.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac