Opatrovateľka na Slovensku- Drienov, Bratislava

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Október
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou , upresnené pri každej rodine.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky, ktoré chcú pracovať na Slovensku . Momentálne máme voľné pozíciu v Drienove ( okr.Prešov) a taktiež v Bratislave.
Hľadáme opatrovateľku k 81 ročnej panej , ktorá ma stareckú cukrovku , pohybuje sa za pomoci chodítka, alebo inej osoby. Je potrebná pomoci pri obliekaní , hygiene, domácich prácach ako je varenie a upratovanie. Stará pani býva v Drienove , preto hľadáme opatrovateľku v Drienove a okolí na 4 hod. denne , 5 dní v týždni na 20 hod. pracovný úväzok.

Taktiež hľadáme opatrovateľku k pacientovi v Bratislave. na 4 hod. denne. Pacient trpí neuropatiou. Pacient je ležiaci,alebo na vozíku. Je potrebné pomôcť mu s hygienou a domácimi prácami

Momentálne máme voľné pozíciu v Drienove a taktiež voľné pozície v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

nezisková organizácia zaoberajúca sa opatrovateľskou službou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Je potrebné, aby mala opatrovateľka opatrovateľský kurz

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2731537  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou , upresnené pri každej rodine.