Elektrický inžinier

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za správnu a včasnú modifikáciu liniek podľa požiadaviek nadriadeného
- zodpovedá za údržbu riadiacich systémov ( Siemens)
- zabezpečuje údržbu a zmeny technológií vo výrobe
- diagnostikuje a odstraňuje poruchy, minimalizuje čas prestojov
- podieľa sa na interných projektoch spolu s projektovým tímom a technikmi ( koncepty, ponuky, plány práce, realizácie a kontroly )

Nástupný bonus 200 EUR, stravovanie nad rámec ZP, bonusy pri narodeninách, svadbe, narodení dieťaťa...

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím pošlite aj v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti v automotive - aspoň 1 rok výhodou
flexibilný
tímový hráč
zodpovedný, schopný pracovať samostatne
orientovaný na výsledky a zákazníka

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2812475  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou