Skladník

ALRO-SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
ALRO-SLOVAKIA s.r.o., Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia skladového hospodárstva
Pravidelné rátanie, kontrola produktov v sklade
Invetúra skladov (chemického, lakovacieho a pomôcok pre výrobu)
Prijímanie materiálu na sklad
Vydávanie materiálu zo skladu - fyzicky náročná práca vhodná pre mužov - práca s bremenami, vykladanie a nakladanie materiálu aj pomocou BT vozíka
Ukladanie dát do systému a vypracovanie správy pre nadriadeného
Zastupovanie kolegu zodpovedného za sklad farieb a chémie v prípade jeho neprítomnosti ( počas dovolenky, PN ... )
Podpora asistentov logistiky

stravné lístky nad rámec ZP, bonusy pri okrúhlych narodeninách, narodení dieťaťa, svadbe

Informácie o výberovom konaní

- práca vhodná pre mužov,
- prax na danej pozícii výhodou,
- práca v exceli - výhodou,
- preukaz VZV - výhodou,
- v prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na uvedenú adresu, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
tímový hráč
precízny
zmysel pre detaily

Spoločnosť ALRO vznikla v roku 1976 a neskôr sa rozrástla z malej miestnej firmy na renomovanú spoločnosť, ktorá má viacero pobočiek v západnej a strednej Európe ALRO-GROUP. Naša spoločnosť sa zaoberá povrchovou úpravou komponentov pre automobilový priemysel. Zákaznícka základňa sa rokmi rozrástla na takmer všetky známe mená v automobilovom priemysle a iných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1587628  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac