Referent pre verejné obstarávanie

ALPINE SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, 821 07 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava ponúk v zmysle platného Zákona o verejnom obstarávaní, pripomienkovanie a príprava zmlúv a iných právnych dokumentov, ktoré sú súčasťou ponuky, zabezpečovanie celého procesu verejného obstarávania až po uzavretie zmluvy s verejným obstarávateľom / obstarávateľom (mimo uplatňovania revíznych postupov), práca s interným systémom evidencie verejných / súkromných zákaziek

- 100% úhrada stravného
- 13. a 14. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria zašlite nám Váš profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list s uvedením názvu pozície.
Preferujeme kontakt prostredníctvom e-mailu. Do predmetu mailu napíšte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.
Prihlásením sa dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov 428/2002 Z.z po dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné a organizačné schopnosti,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- spoľahlivosť,
- precíznosť,
- prax je výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť zaoberajúca sa vykonávaním inžinierskych, priemyselných a environmentálnych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2744120  Megjelentetés dátuma: 2.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou