Obchodný manažér Finanzpartner a.s. s fixným prijmom

Alla Laláková, Finanzpartner a.s.

Seberíniho 9, BRATISLAVA. Piešťanská 3 TRNAVA, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.4.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Po zapracovaní cca 3500 € mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vedením a ovplyvňovaním ľudí ? Je pre vás ľudskosť a férovosť dôležitá pri dosahovaní výsledkov? Chcete mať okolo seba príjemných a nadšených ľudí, ktorých si sami vyberiete pre spoluprácu.
ZAŽITE S NAMI ÚSPECH!

Hľadáme aktívneho a skúseného lídra, ktorý má chuť vybudovať svoju vlastnú "firmu vo firme" ako jeden z budúcich partnerov spoločnosti FINANZPARTNER.
Jeho hlavnou úlohou je s podporou firmy vytvoriť fungujúci tím špecialistov a konzultantov. Viesť, motivovať a rozvíjať svojich ľudí a stáť za ich úspechom. Obchodný manažér riadi a koordinuje, manažuje tím , zodpovedá za rozvoj, nastavované akčné plány. Má možnosť ovplyvňovať firemnú stratégiu a navrhovať zmeny smerujúce k rastu a zdokonaleniu procesov vo firme.
Široké produktové portfólio( hypotekárne, spotrebné úvery, poistenie, leasing, investície, realitné služby) , ktoré obchodný manažér perfektne ovláda, umožňuje pripraviť profesionálne a nezávislé riešenia pre každého klienta.

FIXNÝ PRÍJEM na prvý polrok počas zapracovania.
Stabilita finančne veľmi silnej spoločnosti s overeným a fungujúcim systémom práce v oblasti finančných , realitných a právnych služieb
Rýchlo a prehľadne vyplácané provízie - 15. a 30. v kalendárnom mesiaci
Podpora pre nových spolupracovníkov (finančná, právna, zaškolenie a koučing )
Jednoduché odovzdávanie produkcie, zníženie administratívy na nevyhnutné minimum stanovené zákonom
Nadštandardné odmeňovanie + špeciálne odmeny za splnenie dohodnutých cieľov
Účasť na firemných akciách (súťaže, spoločné dovolenky, firemné dni, konferencie, školenia)

Ideálny kandidát by mal mať predošlé skúsenosti s vedením ľudí. Vášeň pre obchod. Chuť stať sa nasledovaniahodným vzorom pre svojich ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, obchod, ľudské zdroje

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Finanzpartner, a.s. vstúpila na slovenský trh finančného sprostredkovania v roku 2008 a pôsobí
na celom Slovensku. Poskytuje finančné služby a realitné sprostredkovanie. Zastrešuje developerské projekty. Základným motívom pre jej založenie bol zámer poskytnúť skúseným, ale i novým perspektívnym finančným konzultantom priestor na rozvíjanie svojich aktivít vo férovej, stabilnej, silnej a inovatívnej spoločnosti. Vďaka výborným vzťahom medzi centrálou spoločnosti a riaditeľstvami po celom Slovensku dosahujeme nadštandardnú spokojnosť spolupracovníkov aj klientov.
ID: 2681726  Megjelentetés dátuma: 24.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Po zapracovaní cca 3500 € mes