MojeSidlo.sk - Administratívny pracovník (Bratislava - Rača) | Vodičský preukaz podmienkou

All4Net s.r.o.

Miesto práce
Karpatské námestie 10a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme niekoho zodpovedného, kto by rozšíril naše rady a hravo zvládol stále narastajúcu administratívu. Pokiaľ je Ti blízka samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, tešíme sa na Teba.

Na čo sa môžeš tešiť a čo očakávame:
★ komunikácia so zákazníkmi (e-mail, telefón, osobne)
★ práca vo fakturačnom systéme
★ asistencia vedeniu spoločnosti
★ komunikácia s úradmi
★ evidencia a práca s poštou
★ teambuildingy :)

Pošli nám svoj životopis na adresu [email protected] s predmetom e-mailu "MojeSidlo.sk - ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK" a napíš nám niečo o sebe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔ schopnosť rozštvrtiť sa, aby si dokázal robiť 100 vecí naraz :-)
✔ schopnosť pracovať samostatne
✔ trpezlivosť na vybavovanie vecí na úradoch a poštách :-)
✔ zmysel pre detail a drobnosti
✔ dobré komunikačné schopnosti
✔ príjemné vystupovanie
✔ chuť zúčastniť sa teambuildingoch :)))

Sme jednotkou na trhu s viac ako 13 tisícami aktívnych zákazníkov. Aktuálne rozširujeme horizonty smerom na český trh. Pridaj sa k nám a buď súčasťou našej expanzie!

Facebook a Instagram niektorých našich služieb:

Naše služby:
www.MojeSidlo.sk - virtuálne sídlo spoločnosti s najlepšou aplikáciou široko ďaleko
www.MojPobox.sk - trvalý pobyt v Bratislave

Máme tých najlepších zákazníkov a chceme im poskytnúť tie najlepšie služby. :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2476316  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac