Junior predajca/interný predajca

ALFUN SK, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda po skúšobnej dobe od 1300EUR/mesiac. Mzda je zložená zo základnej a pohyblivej zložky, závislej na výsledkoch. 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Junior predajca je pozícia predajcu , kde nie je potrebné pravidelné cestovanie za zákazníkmi. Práca sa vykonáva na office v sídle spoločnosti.
Predaj hliníkových, nerezových a oceľových polotovarov (plechy, tyče, profily, pásy, zvitky)
Miesto výkonu práce: Sereď
Zverený región: celé Slovensko
- práca s pridelenými zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu
- vyjednávanie a uzatváranie kúpnych zmlúv
- tvorba ponúk , objednávok , evidencia dopytov ,
- plánovanie, reporty.
- sídlo spol. a kancelária: ALFUN sk, s.r.o., Priemyselná 4435/8, Sereď

AK SA CHCEŠ STAŤ ČLENOM NÁŠHO ÚSPEŠNÉHO TÍMU ponúkame ti:
- 13.plat
- príspevok na DDS
- zázemie dynamicky rastúcej firmy, ktorá patrí medzi lídrov v predaji hutných materiálov
- vybavenie pracovnej pozície (PC, mobilný telefón, klimatizované kancelárske priestory).
- možnosť vzdelávania sa a sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Termín výberového konania zašleme e-mailom.
Miesto výkonu práce - Sereď.
Zverený región - celé Slovensko.
Životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona posielať na uvedený e-mail.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, obchodné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita, záujem podieľať sa na raste a rozvoji spoločnosti
- prezentačné, predajné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, loajalita, bezúhonnosť, slušnosť
- ťah na bránu, schopnosť doťahovať veci do úspešného konca
- znalosť NJ, alebo AJ výhodou,
- znalosť práce na PC (MS OFFICE, internet, atď.)

ALFUN Metal Service Center- líder na trhu, veľkoobchod, maloobchod - predaj hutného materiálu - farebné kovy, oceľ, nerez.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2831446  Megjelentetés dátuma: 23.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac