IT administrátor - 2nd level support

AlfaPro spol. s r.o.

Miesto práce
Plynárenská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1200 EUR - 1700 EUR v závislosti od vedomostí a zručností + dalšie odmeny (pol ročné, výkonové, motivačné) mesačne v priemere aj 200 - 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE:

Hľadáme človeka, ktorého IT baví ako nás, je kreatívny a komunikatívny, vie veci úspešne dotiahnuť do konca a chce robiť prácu, z ktorej aj vidí výsledky. Hľadáme kolegu do partie s ktorým bude aj zábava ale na ktorého prácu sa môžeme všetci spoľahnúť.

Ak ťa IT baví tak ako nás pošli nám svoj životopis

Tvojou náplňou práce bude:
• práca v tíme na helpdesku

• správa sieti, správa počítačov, serverov (ESXi, AD, GPO, Kerio control, Kerio connect, Exchange, O365 online, Linux /základné znalosti/, DNS, Altaro backup, Veem backup, VLAN, Cisco /základné znalosti/ a ďalšie)

• riešenie problémov na pc, sieti, serveroch
• riešenie operatívnych úloh

Ak vieš riešiť aj MAC OS je to výhoda určite sa nám nou pochvál na pohovore.

Sme firma, ktorá robí veci inak už viac ako 12 rokov, či už ku klientom alebo k zamestnancom.

Sme kolegami a zároveň kamaráti a spolu tvoríme tím, ktorý spolupracuje a pomáha si aj v súkromnom živote. Samotný tím sa významnou mierou podieľa na smerovaní celej spoločnosti a každý môže prispieť svojimi nápadmi.

Pre celý tím / firmu je dôležitý výsledok práce. Nie či prídeš o 1 minútu neskôr do práce alebo či si počas pracovnej doby vybavíš súkromnú záležitosť. Dôležitá je spolupráca, aby bol klient a tím spokojný. Nikdy nezažiješ nudné vytváranie reportu v Exceli, o ktorom význame a prínose nebudeš vedieť. Členovia tímu si môžu nakupovať IT tovar za veľmi výhodne podmienky, firemné autá používať na súkromné účely, náradie mať k dispozícii aj súkromne, možnosť práce z domu, raňajky, energetické nápoje, stolný futbal.

Samozrejmosťou sú pravidelné spoločné akcie, kde je kopec zábavy. Navzájom sa členovia tímu vzdelávajú na školeniach. Pri projektoch sa dajú získať štedré odmeny a taktiež máme systém aj nefinančného odmeňovania, za proaktivitu a prínosy, ktoré pomôžu celému tímu a našim klientom. Spoločne budujeme knowleadge base databázu aby sme mali prácu bez stresu a ďalej nás bavila.

V blízkej dobe sa budeme sťahovať do nových moderných priestorov kde bude napríklad aj oddychová miestnosť. Ak ti tu niečo chýba pod s nami pracovať a zmeň to.

Ponúkame:
Výborný kolektív, super nápomocného šéfa, viac voľnosti a slobody, uznanie za to čo vieš / čo dokážeš, možnosť sa učiť, zmysluplnú prácu.

Ak ťa IT baví a chceš sa v IT zlepšovať pošli nám svoj životopis na [email protected] a napíš nám do emailu 10 slov prečo máme vybrať práve teba.
Na pohovore bude skúška z technickej teoretickej časti aj praktickej.
VP skupiny B je naozaj potrebný a nestačí mať len kartičku ale byť aj aktívny vodič. Samozrejme AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni je tiež potrebná keďže 15% klientov po slovensky nevedia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal spĺňať je:

* mať technické znalosti (AD,GPO,DNS atd.)
* mať prax v oblasti správy počítačov a sietí,
* analytické myslenie,
* komunikatívnosť (zakladáme si na tom)
* samostatnosť pri riešení pridelených úloh a zároveň byť tímový hráč
* flexibilita a schopnosť prijať zodpovednosť,
* korektnosť a lojalita,
* schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie a chcieť sa ich učiť.

Spoločnosť AlfaPro spol s r.o. sa zameriava už od roku 2006 na garantovanú proaktívnu správu počítačových sietí pre firmy, začínajúc od 2 do 500 PC. Našimi klientmi sú úspešné spoločnosti, ktoré chcú svoj čas efektívne využívať do svojej primárnej obchodnej činnosti a IT vnímajú ako dôležitý prostriedok, o ktorý by sa mala starať spoločnosť, pre ktorú je to primárna činnosť. Odlišujeme sa tým, že naši klienti neplatia za odpracované hodiny opravou chýb, ale za efektívne fungujúci systém. Celý náš tím IT špecialistov je pripravený nie len hasiť vzniknuté problémy, ale hlavne predchádzať im a pomáhať zvýšiť efektivitu procesov vo firme za pomoci IT riešení a priniesť tak pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2749237  Megjelentetés dátuma: 12.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 EUR - 1700 EUR v závislosti od vedomostí a zručností + dalšie odmeny (pol ročné, výkonové, motivačné) mesačne v priemere aj 200 - 400 EUR