Asistentka riaditeľa spoločnosti ABICOR BINZEL SLOVENSKO

ABICOR BINZEL SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, 1239, 93101 Šamorín, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie asistenčných prác pre vedenie spoločnosti a podporu jednotlivých oddelení
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými internými oddeleniami
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie ku poštovej a mailovej komunikácií
- všeobecná administratívna a prekladateľská činnosť, korektúry - nemčina resp. angličtina /slovenčina a opačne
- spolupráca na podnikových projektoch, aktualizácia informačného systému
- pracovný čas po - pi 07:30 - 16:00

Stabilné zamestnanie, systematické zapracovanie metódou „Learning-by-doing“ a rôznorodé úlohy a činnosti v dynamicky expandujúcej spoločnosti s dobrou osobnou perspektívou.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj okamžite, resp. 01.01.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent strednej školy s maturitou alebo vysokej školy
- bezúhonnosť
- príjemné a ústretové vystupovanie, schopnosť tímovej spolupráce
- precíznosť, spoľahlivosť, šikovnosť, flexibilita
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
- práca s PC, softvérové znalosti: MS Office, (ovládanie Corel Draw + MS Dynamics Nav vítané)
- základy účtovníctva (vítané)

V súčasnosti je ABICOR BINZEL skupina zastúpená prostredníctvom viac než 30 dcérskych spoločností a 20 exkluzívnych dovozcov vo viac než 50. krajinách na celom svete.
ABICOR BINZEL je na Slovensku zastúpená spoločnosťou ABICOR BINZEL SLOVENSKO, s.r.o. ktorá pôsobí v Šamoríne na Priemyselnej ulici od roku 1991.
Spoločnosť ABICOR BINZEL SLOVENSKO, s.r.o. v Šamoríne dodáva v rámci svojej obchodnej činnosti celý sortiment výrobkov pre ručné, strojné a robotizované zváranie vrátane príslušenstva, náhradných dielov, záručného a pozáručného servisu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2800298  Megjelentetés dátuma: 26.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou