Disponent MKD

ALBEMA s.r.o.

Miesto práce
Pavla Dobšinského 1544/3, okres Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyťažovanie vlastných vozidiel aj vozidiel externých prepravcov
- plánovanie a zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníka
- riešenie zákaziek, dohľad na ich realizácie
- navrhovanie optimálnych dopravných prostriedkov
- riadenie a koordinácia práce vodičov
- zadávanie údajov z vykonaných jázd vozidiel do IS
- optimalizovanie nákladov na vlastné vozidlá
- sledovanie a evidencia tržby a najazdených kilometrov jednotlivých vozidiel
- príprava reportov a analýza činnosti vlastných vozidiel

V prípade výnimočných charakterových vlastností zaškolíme aj nováčika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobrá komunikačné a organizačné
- aktívna znalosť anglického jazyka
- znalosť práce s PC
- samostatnosť,
- zodpovednosť

Sme mladá, flexibilná, veľmi ústretová, neustále sa rozvíjajúca firma zaoberajúca sa dopravou a špedíciou už od roku 2003. Vykonávame expresné prepravy paletového tovaru vlastnými vozidlami. Ročne realizujeme viac než 6000 prepráv. Špecializujeme sa na prepravy v Čechách, Rakúsku, Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Dánsku, Francúzsku a Španielsku. Vozidlá máme vybavené satelitnou navigáciou, monitorovacím zariadením a mobilným telefónom. Sídlime na juhu Slovenska neďaleko Rimavskej Soboty. Disponujeme vlastnými dielňami na údržbu vozidiel a priamo v meste máme vlastný pneuservis. Vozový park máme vynovený.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2500807  Megjelentetés dátuma: 27.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou