Zlievarenský robotník

ALACO, s.r.o.

Priemyselná 873, 96601 Hliník nad Hronom, Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
28.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava formovacích pieskov
- výroba zlievarenských foriem
- odlievanie tekutého kovu do pieskových foriem a kokíl
- brúsenie odliatkov a pomocné práce v zlievarni
- práca na 2 zmeny

- kompletné zaškolenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- dobrá fyzická kondícia a dobrý zdravotný stav
- zodpovedný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť ALACO, s. r. o., sa zaoberá modernou výrobou, distribúciou a exportom odliatkov z rôznych hliníkových zliatin.
Všetky výrobky sú určené buď ku konečnej spotrebe alebo k ďalšiemu spracovaniu ako časti ďalších zariadení. Súčasný sortiment pozostáva z približne 4000 rôznych druhov odliatkov pre rôzne odvetvia (strojárstvo, vzduchotechnické zariadenia, elektrotechnický, potravinársky, automobilový, banský priemysel…) v celkovom objeme 350 t/rok.
Vstupné suroviny pochádzajú od renomovaných výrobcov a ich technické zloženie je deklarované analýzou chemického zloženia.

Viac info na:
www.alaco.sk
ID: 2549041  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou