Ridic MKD letecka preprava 43000 – 53000.-

Air Cargo Transport s.r.o.

Místo práce
Beroun, Okres Beroun
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní stále se rozvíjející společnost Aircargo Transport hledá do svého týmu nové kolegy na pozici:

řidič MKD – samostatní řidiči i dvouposádky.

Náplň práce:
- přeprava leteckých zásilek v rámci EU

- manuálně nenáročná práce, vhodná i pro ženy nebo manželské páry
- nový vozový park, návěsy s posuvnou podlahou, friga, skříně – vše pravidelně servisováno
- turnusové služby 13/5, nebo zkrácený úvazek 13/13, služební vůz k dispozici pro střídání (odjezd Liberec nebo Buštěhrad u Kladna)
- 100% podpora dispečinku 24/7, pravidelný výplatní termín 1x měsíčně – mzda vždy včas na účtu.

Požadujeme :
• řidičské oprávnění C+E + profesní průkaz (digitální karta řidiče)
• čistý trestní rejstřík
• spolehlivost, zodpovědnost
• ADR základní (možno doplnit u nás na naše náklady)
• základní znalost AJ nebo NJ

• praxe v řízení kamionu (tahač + návěs), praxe v přepravě leteckých zásilek výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• motivující finanční ohodnocení, věrnostní program, příspěvek na důchodové připojištění
• přístup k novým technologiím a technickému vybavení
• další odborné vzdělávání

• nástupní hrubá mzda: 22.500,- Kč jednoposádka nebo 19.125.- dvouposádka.

Diety: 45EUR/den (i za CZ a cestu do práce), po 6 měsících 47 EUR/den, po roce 49 EUR/den

Příplatky za práci v noci, o víkendu, ve svátek. Věrnostní program – pravidelné navyšování základní mzdy dle odpracovaných let, příspěvek na důchodové pojištění 1000 Kč měsíčně po zkušební době.

(Nástup: cca 42400 – 49600 CZK, poté 44500 – 52300 čistého dle počtu odpracovaných dnů v měsíci )

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3156196  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.