Referent/ka nákupného oddelenia / Junior Nákupca predeti.sk(SR),babiez(ČR), Kašpárek(ČR)

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-900 + kvartálny bonus závislý na plnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladanie skladových kariet
Vytváranie a úprava produktových a akciových listov
Komunikácia s dodávateľmi, skladom, predajňami a jednotlivými oddeleniami firmy
Objednávanie tovaru na základe reportov
Administratívne práce
Tvorba a úprava cenníkov
Príprava podkladov a reportov
Kontrola dokladov
Práca so systémom Abra G4
Preklady z angličitiny

Práca v stabilnej a perspektívnej firme v mladom dynamickom kolektíve, zamestnanecká zľava, káva na pracovisku zadarmo, notebook aj na súkromné účely, príležitosť na sebarealizáciu, vzdelávanie a odborný rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- zmysel pre tímovú prácu
- skúsenosti s ERP systémami vítané (Abra)

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2270854  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-900 + kvartálny bonus závislý na plnení plánu