Asistent/-ka retail managera

ags 92, s. r. o.

ags 92, s.r.o., Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a zastupovanie retail managera
- spracovanie čiastkových projektov
- skladové hospodárstvo
- personalistika
- reportovanie predajov
- zabezpečovanie maloobchodných porád
- príprava podkladov
- pokladňa

Práca v mladom dynamickom kolektíve, zamestnanecká zľava, firemné akcie, káva a balená voda na pracovisku zadarmo, notebook aj na súkromné účely, kurzy, gastrolístky, možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
ABRA ERP - Základy

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- tímová práca

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2033054  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou