Účtovník/čka

ags 92, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta / vhodnú kandidátku na pozíciu Účtovník/čka.

- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti
- vzdelávanie
- zamestnanecké zľavy
- podpora zdravia zamestnancov
- flexibilný pracovný čas

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov s nasledovným textom:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia nie je vhodná pre absolventa

- znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy

- znalosť softvéru ABRA G3 / G4 vítaná

- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, serióznosť, orientácia na výsledok a dodržiavanie termínov

Sme skupina ags92 s.r.o., a sme hrdí, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor a predajca svetových značiek dojčenského sortimentu na českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu.

Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Kinderkraft, Skip Hop a okrem distribúcie vyrábame a rozvíjame aj našu vlastnú značku Petite&Mars.

Vlastníme sieť maloobchodných predajní Feedo, ktoré ponúkajú široký sortiment dojčenského tovaru. Tieto predajne sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi, ako sú www.feedo.cz, www.feedo.sk a www.predeti.sk, ktoré sú najväčšími špecializovanými obchodmi v oblasti detského tovaru v Čechách a na Slovensku.

V ags92 nás je cca 220 v 4 krajinách s centrálnym skladom o rozlohe 11 500 m2 skladovej plochy. Máme majiteľov, ktorí sa priamo podieľajú na rozhodovaní o stratégii vedenia firmy, čo nám dovoľuje sa rozhodnúť rýchlo a následne rýchlo realizovať dôležité zmeny.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2032998  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou