Osobné pohovory 26.1.2018 Bratislava - Chyžná/Housman Cyprus

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Termín nástupu
jar/leto 2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac, + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme Vás informovali o osobných pohovoroch – hotelový personál Cyprus.
Pohovory budú organizované pre partnerskú hotelovú sieť na Cypre.

Dátum a čas:
26.1.2018 Bratislava,
Miesto:
Bratislava: Hotel Bratislava, Seberíniho 9, 82103 Bratislava

Vedenie a riadenie tímu chyžných na jednom alebo viacerých poschodiach
• Komunikácia s hotelovými hosťami a riešenie ich požiadaviek, spolupráca s recepciou,
• Evidencia a inventarizácia zvereného majetku, tovaru a prostriedkov,
• Zodpovednosť za stav a čistotu izieb a okolia,
• Dodržiavanie hygienických predpisov,

bezplatné zabezpečenie ubytovania a stravovania
- zabezpečené sociálne poistenie
- práca 8 hodín denne / 6 dní v týždni
- vyzdvihnutie z letiska po prílete zdarma
- práca pre renomovanú hotelovú sieť

V prípade záujmu o OSOBNÉ POHOVORY je potrebné zaregistrovať sa v našej databáze na www.prostaff.sk a prihlásiť sa emailom na pohovory - [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch/hotelierstvo, manažment, učtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Čistý register trestov a doposiaľ neodmietnuté víza do USA
• znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka
• chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
• vzdelanie alebo nadobudnuté praktické skúsenosti na podobnej pozícii
• podpísanie pracovnej zmluvy na 12 mesiacov

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2731932  Megjelentetés dátuma: 29.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR/mesiac, + strava a ubytovanie zdarma