Šéfkuchár - 4* hotel, Brno

Agentura Dream Job s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
80 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za chod kuchyně,
• příprava pokrmů, tvorba jídelního lístku,
• dohled nad ekonomikou kuchyně a skl. hospodářstvím,
• vedení týmu a jeho motivace,
• zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
• kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
• dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů,
• spolupráce s ostatními středisky,
• zpětný report managementu.

Informace o náboru

• zajímavé platové ohodnocení,
• ubytování zajištěno,
• další firemní benefity,
• zázemí stabilní společnosti,
• možnost seberealizace a osobního rozvoje.
Nástup: dohodou
Kontakt: Hana Patzáková
E-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pro luxusní hotel umístění v centru Brna, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Šéfkuchař/ka. Hotel nabízí svým klientům komfortní ubytování ve variabilních typech pokojů, konferenční místnosti pro pořádání nejrůznějších akcí, stravování v prostorné moderní restauraci, lehké občerstvení na baru a v místním wellness centru naleznou klienti prostor pro relaxaci duše i těla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení v oboru,
• předchozí praxe na dané pozici min. 3 roky,
• zkušenost s tvorbou a přípravou jídelního lístku,
• organizační a komunikační dovednosti,
• zkušenost s kalkulacemi, finanční přehled,
• přirozený respekt a autorita, vedení a motivace týmu,
• samostatnost, rozhodnost, loajálnost,
• zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura zaměřující se na pozice v oblasti Hospitality & Gastronomy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2825887  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 80 000