Účtovník

ADP - audit, dane, poradenstvo, s.r.o.

Miesto práce
Blagoevova 9, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- príprava DPH priznaní, súhrnných a kontrolných výkazov
- spracovanie ročných účtovných závierok
- komunikácia s klientmi a úradmi
- participácia na auditoch účtovných závierok

-flexibilita pracovného času,
-nadštandardné pracovné a sociálne prostredie
-multisport karta

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

SŠ vzdelanie alebo VŠ, najlepšie ekonomického smeru
minimálne 1 rok praxe na obdobnej pozícii
skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva, spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
flexibilita,
dobré komunikačné schopnosti
aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh
aktívny šofér

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä outsourcing účtovníctva, miezd, daňovým poradenstvom a auditom. Viac informácii nájdete na našej webovej stránke www.adpgroup.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2148824  Megjelentetés dátuma: 13.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 EUR v závislosti od skúsenosti uchádzača