Java Programátor - Junior/Medior

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1100€ a viac v závislosti od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na vývoji softvérových riešení pre etablovanú IT spoločnosť? Ak máš skúsenosti s programovaním v Jave a túžbu profesionálne sa posunúť, pošli nám svoj životopis.

Tvoje kompetencie budú:

- Návrh a vývoj softvérových aplikácií v Java SE
- Analýza požiadaviek zákazníka
- Odhad a plánovanie úloh založených na požiadavkách od zákazníka
- Návrh, vývoj a testovanie základných funkcií aplikácií
- Poskytovanie technickej podpory pre aplikácie
- Podpora vývojárom pri riešení technických problémov
- Komunikácia so zákazníkom

- Možnosti vzdelávania a osobného rastu
- Technické a jazykové tréningy
- Kultúrne, spoločenské a športové podujatia
- Home office, flexibilný pracovný čas
- Práca v dynamickom tíme
- Možnosť služobných ciest do zahraničia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Etablovaná stredne veľká spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti poisťovníctva a vo vývoji súvisiaceho software-u.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosť s databázami (SQL)
- Schopnosť analytického myslenia a následného pretavenia riešení do programovacieho jazyku Java
- Orientácia v správe zdrojových kódov za pomoci Apache Subversion (SVN)
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Znalosť REST, protokolu SOAP a špecifikácii JSF
- Základy skriptovania v JavaScripte
- Skúsenosti s technológiami: HTML5, CSS, JBoss/Tomcat - sú veľkou výhodou
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3157947  Megjelentetés dátuma: 22.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1100€ a viac v závislosti od skúseností a znalostí