Koordinátor s bulharským jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného koordinátora, odhodlaného viesť našich dočasne pridelených zamestnancov.

ČO OČAKÁVAME OD NÁŠHO NOVÉHO KOLEGU:
• riadenie, vedenie a motivácia našich dočasne pridelených zamestnancov vo
výrobnej spoločnosti
• zabezpečenie prípravy pracovných zmlúv,
• zabezpečenie nástupných náležitostí ako zdravotné poistenie, lekár,
bankové účty, cudzinecká polícia
• komunikácia s kandidátmi ohľadom nástupov
• rozvíjanie dobrých a trvalých vzťahov s kandidátmi dočasne prideľovanými
ku klientovi
• pomáha zamestnancom v prípade ťažkostí a rieši vzniknuté problémy
• zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia
(objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany), kontrola dochádzky

• príležitosť získať pracovné skúsenosti v prosperujúcej medzinárodnej
spoločnosti
• zabezpečené ubytovanie ZDARMA
• motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu
neurčitú
• pružná pracovná doba
• možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom procese:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na: [email protected] .
Viac informácii na: 0911 748 733
Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti ako operátor výroby, supervízor-veľkou výhodou
• bulharský jazyk na komunikatívnej úrovni-
PODMIENKOU !
• záujem o prácu v oblasti recruitmentu
• skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, koučovaní tímu ľudí (cca 15 ľudí)-výhodou
• organizačné schopnosti
• ochotný pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas víkendov a sviatkov a byť prítomný pri začiatku pracovných zmien v prípade potreby

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3157016  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ brutto