Obchodný Riaditeľ - SVK & CZK Market

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
- Tvorba obchodného plánu v ročnom horizonte a kvartálnych úpravách, ich prezentácia a obhajoba v súlade so stratégiou, budovanie distribučných kanálov pre produkty spoločnosti
- Riadenie všetkých pracovníkov obchodného oddelenia –obchodníci, podpora predaja, prípadne technická podpora, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
- Sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
- Riadenie, vedenie a motivovanie tímu podriadených manažérov, komunikácia smerom ku všetkým pracovníkom obchodného oddelenia
- Stanovenie systému odmeňovania pre členov obchodného oddelenia, vrátane štruktúry platov, províznych schém, bonusov, benefitov
- Reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
- Vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi, účasť na jednaniach organizovaných podriadenými manažérmi
- Vedenie pravidelných porád obchodného oddelenia
- Reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov riaditeľovi
- Dohľad nad dodržiavaním interných smerníc a platnej legislatívy
- Budovanie produktívnych pracovných vzťahov interne a externe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 5 rokov pôsobenia na vedúcej pozícií
- Znalosť z odboru elektronáradia - Výhodou
- Znalosť s koučovaním tímu
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita
- Vysoká miera samostatnosti
- Schopnosť znášať stres
- Orientácia na výsledky
- Strategické a koncepčné myslenie
- Nutnosť častého rozhodovania
- Ambicióznosť
- Zmysel pre tímovú prácu
- Dôveryhodnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2733110  Megjelentetés dátuma: 18.8.2017