Atraktívna ponuka – Projektový manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je pre Vás výzvou riadiť projektový tím a dokážete prevziať zodpovednosť za strategické rozhodnutia v rámci spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Ide o kľúčovú pozíciu v riadení oddelenia projektov.
Naším klientom je úspešná zahraničná spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju výrobnú ponuku a poskytne Vám dostatočný priestor na uplatnenie Vašich skúsenosti ako manažérskych, tak aj skúsenosti z riadenia projektov.

Pracovná náplň:
- zodpovednosť za zavedenie nových projektov do sériovej výroby
- implementácia dlhodobých stratégií spoločnosti
- zabezpečenie internej koordinácie a implementácie projektov
- zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu projektov
- pravidelná kontrola a hodnotenie plnenia úloh projektových manažérov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti počas prípravy projektov
- neustále zlepšovanie existujúcich procesov projektového manažmentu
- vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického zamerania
- min. 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií, ideálne v automobilovej výrobe
- znalosť projektového manažmentu
- znalosť nástrojov kvality a procesu výroby
- aktívna znalosť anglického jazyka
- zodpovedný prístup k práci s výbornými riadiacimi a organizačnými schopnosťami

Výhody:
- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- samostatnosť a možnosť využívať riadiace kompetencie
- platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody zodpovedajúce postaveniu pozície

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2637799  Megjelentetés dátuma: 12.6.2017