Koordinátor ľudských zdrojov vo výrobe s bulharským jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného koordinátora, odhodlaného viesť našich dočasne pridelených zamestnancov. My ti ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu v oblasti ľudských zdrojov, získanie nových pracovných skúseností, zaučenie a náhľad do práce profesionálov v oblasti recruitmentu a personálnej administratívy.

- riadenie, vedenie a motivácia našich dočasne pridelených zamestnancov vo výrobných spoločnostiach
- pomoc s náborom podľa požiadaviek našich klientov
- telefonický a emailový kontakt so záujemcam o prácu a zahraničnými partnermi
- selekcia životopisov podľa podmienok prijatia na jednotlivé pozície
- organizácia vstupných pohovorov s kandidátmi
- príprava podkladov pre vyhotovenie pracovných zmlúv a dokumentov
- komunikácia s kandidátmi ohľadom organizácie nástupov, následný "induction" u klienta, podpora zamestnancov u klienta
- správa databázy kandidátov
- rozvíjanie dobrých a trvalých vzťahov s kandidátmi dočasne prideľovanými ku klientom
- komunikácia s ubytovňami
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

* príležitosť získať pracovné skúsenosti v najväčšej personálnej spoločnosti
* možnosť kariérného rastu

* mobilný telefón a notebook
* služobné vozidlo - aj na súkromné účely

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
* záujem o prácu v oblasti recruitmentu
* aktívny šofér
* ochota učiť sa
* komunikačné a manažérske zručnosti
* proaktivita a samostatnosť
* tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2317633  Megjelentetés dátuma: 27.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou