On-line marketingový riaditeľ/ manažér

Active life, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2500 a viac EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného profesionála na pozíciu on – line marketingový riaditeľ/manažér.

Náplň práce bude zasahovať všetky sféry on-line marketingu, preto je zodpovedajúca prax z prostredia on-line marketingu v trvaní minimálne 5 rokov nevyhnutná (agentúra/ klient).

Vašou úlohou bude predovšetkým:
· tvorba komunikačnej a marketingovej stratégie v oblasti on-line
· správa komunikačných kanálov v tejto oblasti a realizácia on-line marketingu
( vrátane nákupu médií a tvorby affiliate programov)
. content management (content marketing + inbound marketing)
. SEO optimalizácia (práca so SEO reportom)
. UX a UI pri nových projektoch
· permanentná analýza dát a implementácia záverov do stratégie
. spúštanie kampaní v ostatných krajinách EU
. znalosť Google Adwords a Analytics

- možnosti kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- priestor neustále sa zlepšovať a sledovať nové trendy
- samostatná práca na projektoch poskytujúca priestor pre kreativitu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Active life s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Active life Inv., s.r.o. sa zaoberá vývojom e-commerce projektov, distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. V roku 2015 sme zaznamenali viac ako 60% rast.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2824295  Megjelentetés dátuma: 3.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 a viac EUR/mesiac