Contact Centre Agent s maďarštinou

Acer Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Tuřanka 100, 627 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
23.000 - 25.000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme kolegu/ kolegyni do oddělení Contact centra pro maďarský trh.

Vaším úkolem bude poskytovat profesionální poradenství a podporu zákazníkům.

NEJEDNÁ se o AKTIVNÍ oslovování zákazníků!

Náplň práce zahrnuje zejména:
- vyřizování příchozích telefonátů
- zpracovávání dotazů zaslaných elektronicky
- registrace servisních případů
- řešení reklamací ve spolupráci s ostatními odděleními
- práci s interním systémem

Další požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- znalost maďarštiny na úrovni rodilého mluvčího
- zkušenost v oblasti zákazníckeho servisu nebo call centra výhodou
- technické znalosti v oblasti výpočetní techniky, vztah k moderním technologiím výhodou
- orientace na zákazníka, spolehlivost a důraz na kvalitu poskytovaných služeb
- výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, umění jednat s lidmi
- příjemný projev
- znalost angličtiny výhodou
- odolnost vůči stresu
- odpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat v týmu

V případě zájmu pošlete životopis.

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Všechny životopisy budou pečlivě posouzené. Kontaktovat však budeme jen vybrané uchazeče.

Zasláním svého životopisu do společnosti Acer Czech Republic, s.r.o., dávate souhlas ke zpracování, použití a uchování Vašich osobních dat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- příjemné moderné pracovní prostředí, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- sick days
- Multisport karta
- školení dle potřeby a uplatnění v rámci společnosti
- stravenky
- zaměstanecké slevy na nákup produktů Acer
- příspěvek na ŽP, PP

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme regionální servisní středisko pro střední a východní Evropu se sídlem v Brně.Provádíme záruční i pozáruční opravy produktů značky Acer (PC, notebooky, tablety, LCD atd.).

Zároveň poskytujeme technické poradenství a podporu zákazníkům z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.
ID: 3032704  Megjelentetés dátuma: 26.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 23.000 - 25.000 CZK