Asistent vedúceho projektu/Asistent stavbyvedúceho

ABM Mosty s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžitě
Mzdové podmienky (brutto)
1300EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavní úlohou bude asistence při organizaci stavebních činností od začátku až do ukončení projektů na Slovensku a v Česku.
Zejména:
Koordinovat zdroje takovým způsobem, aby bylo zajištěno, že práce budou dokončeny včas a v rámci rozpočtu.
Řešit technické záležitosti týkající se realizace projektu, plánování a požadavky stavby a to ve spolupráci s ostatními členy týmu, zákazníky a subdodavateli.
Spolupracovat s klienty společnosti v otázkách výroby, montáže, termínů, plateb a dalších souvisejících činností.
Spolupracovat se subdodavateli společnosti v otázkách nabídek, dodávky zboží, přepravy, plánování prací a dalších souvisejících činností.
Kontrola jakosti subdodavatelů.
Organizování a řízení činnosti subdodavatelů.
Příprava výrobních a montážních harmonogramů.
Příprava všech potřebných dokumentů, jako jsou Technické předpisy, BOZP manuály atd.
Organizovat dopravu výrobků na stavbu, jeřáby, nářádí pro montáž a další související činnosti.
Předání dokončených projektů klientům.
Pravidelné reporty vedení společnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavební obory pouze

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zkušenost v oblasti dopravních staveb je výhodou
Zodpovědný, komunikativní, asertivní, loajální, týmový hráč
Mít dobrou znalost procesu výstavby
Dobrá orientace v oblasti betonové prefabrikace výhodou
Platný řidičský průkaz kategorie B
Být flexibilní, pokud jde o cestování a pracovní dobu
Zkušenosti s řízením pracovníků stavby výhodou
Angličtina výhodou
Polština výhodou

Počítačové znalosti:
Microsoft Office-Word
Microsoft Office-Excel
Microsoft Office-Outlook
Autocad

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

The Company is a global market leader in construction, civil engineering and the manufacturing of precast concrete products. The Company has an unrivalled track record in design and construction projects along with solutions to complex precast concrete applications, with operations all across Europe.
Slovak branch of the Company entered the Slovak marked back in 2009 and is currently based in Zilina. After 13 years on the market, the Company successfully completed many projects, for Slovak biggest construction companies.
ID: 2822116  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300EUR