Vedúci(a) účtovného oddelenia / Hlavný účtovník

ATALIAN SK s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 21, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za kompletnú účtovnú uzávierku a komunikáciu s audítormi
Vedenie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou, zodpovednosť a dodržiavanie legislatívy (aktívne sledovať zmeny v zákonoch a vykonať včasné opatrenia na zavedenie zmien v rámci spoločnosti)
Zodpovednosť za dodržiavanie termínov stanovených zákonom týkajúcich sa účtovania
Zodpovednosť za dodržiavanie termínov stanovených zamestnávateľom na vykonávanie uzávierok, kontrol, interných auditov
Upozorňovať na prípadné riziká
Vedenie tímu účtovníkov
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
Komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

mobilný telefón, notebook

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, audítorstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

výborná zručnosť v programe Excel,
flexibilita,
komunikatívnosť,
organizačné a riadiace schopnosti,
skúsenosti s vedením tímu výhodou,
znalosť programu ABRA výhodou, nie nutnosťou
znalosť IFRS výhodou
prax v odbore 5 rokov

Spoločnosť ATALIAN SK, s.r.o je súčasťou nadnárodného koncernu ATALIAN GLOBAL SERVICES a je zároveň jednotkou na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (ATALIAN SK) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.atalian.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2754228  Megjelentetés dátuma: 2.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou