Servisný pracovník - umývanie výkladov, odstraňovanie grafitov - nemecký jazyk výhodou

A SERVIS LIPKA, s.r.o. - odštepný závod, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

Umývanie výkladov v obchodných centrách a kamenných obchodoch, upratovanie po stavebnej činnosti, strojové čistenie kobercov a podláh, odstraňovanie grafitov, nanášanie antigrafitového náteru a osobná komunikácia so zákazníkmi

Ponúkame:
- samostatnú aj tímovú prácu
- mladý a príjemný kolektív
- nástupný plat na SK 5,00 € /hod.
- preplácanie cestovných nákladov
- poskytujeme potrebné náradie a stroje
- školenie na všetky vykonávané činnosti
- firemný automobil

Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorých vyberieme na základe životopisu. Do e-mailu, prosím, napíšte mesto Vášho bydliska.

Pohovory sa uskutočnia v sídle spoločnosti v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- vodičský preukaz skupiny B + auto na výkon práce
- dynamický a samostatný prístup so zameraním na individuálnu činnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- čistý register trestov (nie je potrebné predkladať na pohovore)
- športová orientovanosť uchádzačov
- dobrý zdravotný stav
- vek min. 18 rokov
- dlhodobý horizont spolupráce – min. 1-3 roky
- nemecký jazyk výhodou

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA s.r.o. pôsobí na Slovensku už 15 rokov a počas tejto doby sme nazbierali veľa skúseností, ktoré sme využili pri práci aj na rakúskom a nemeckom trhu. Svojím špičkovým strojovým a zabezpečovacím vybavením, vlastnými odbornými pracovníkmi, flexibilným využívaním najnovších a najúčinnejších technológií a v neposlednom rade používaním iba značkových kvalitných čistiacich a ošetrujúcich prostriedkov sa táto firma radí na samý vrchol upratovacích služieb.

Vzhľadom na široký záber našich činností rozširujeme náš pracovný team o ďalšieho šikovného člena, preto neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Podrobnejšie informácie o nás nájdete na našej stránke www.a-servislipka.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1327994  Megjelentetés dátuma: 21.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 €/brutto