Mechanik nákladných vozidiel

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 82D, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IHNEĎ Hľadáme šikovného mechanika s praxou na opravy a servis našich nákladných vozidiel. Sme spoločnosť zaoberajúca sa údržbou ciest, komunikácií a zelene v rámci mesta Bratislava. Požadujeme samostatnosť, pracovitosť, schopnosť riešiť novovzniknuté závady na vozidlách.

Ponúkame prácu na plný úväzok v stabilnej spoločnosti, osobné ohodnotenie, možnosť ubytovania v areáli spoločnosti

kontakt 0948/721409 , životopis zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

oprava vozidiel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, schopnosť riešiť vzniknuté situácie, pracovitosť, dôslednosť

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 2684464  Megjelentetés dátuma: 13.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou