Office Assistant

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 9, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Nahlasovanie a odhlasovanie spolupracovníkov do sociálnej poisťovne
 Zadávanie spolupracovníkov do interného systému
 Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
 Administratívna podpora
 Vedenie pokladne
 Kontrola vyúčtovaní, príprava a spracovanie podkladov pre účtovníčku
 Podpora pracovníkov/kolegov v kancelárii podľa aktuálnych požiadaviek ( príprava materiálov pre školenie, príprava zásielok do terénu, objednávanie kuriéra …)
 Evidencia a správa informačnej techniky v spolupráci s externým dodávateľom
 Personálna agenda
 Príprava, evidencia a kontrola personálnej agendy

 príjemné pracovné prostredie
 zaujímavá a rôznorodá práca s možnosťou postupu
 dynamický, mladý a príjemný kolektív
 mobilný telefón
 zodpovedajúce platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

zástup za materskú dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

 výborné komunikačné a organizačné schopnosti
 samostatnosť, flexibilita, ochota a príjemné vystupovanie
 základná znalosť angličtiny
 orientácia v MS Office a práca s PC
 prax na administratívnej pozícii je výhodou

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732199  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 800 Euro