Telefonický špecialista

3Comm s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,50 Eur brutto/hod.+vario+bonus za český jazyk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu s úrovňou českého alebo slovenského jazyka ako materinského, ktorý rád telefonuje a má záujem o dlhodobú spoluprácu.

Náplňou Vašej práce bude:

- komunikácia s firmami aj s fyzickými osobami
- práca na rôznych projektoch - nie priamy predaj
- proaktívny a prozákaznícky prístup pri poskytovaní informácií
- interná komunikácia s kolegy
- administratíva spojená so zrealizovanými hovormi

- práca v mladom kolektíve
- zázemie prosperujúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- aktivita "PRIVEĎ KAMARÁTA" - a získaj za neho finančnú odmenu
- pitný režim
- pravidelné školenia
- férový prístup nadriadených
- flexibilná pracovná doba, práca na jednu smenu, žiadne víkendy a sviatky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame možnosť odpracovať 4 až 6 hodín denne.

Predpoklady a zručnosti:

- schopnosť a chuť učiť sa niečo nové
- užívateľská znalosť PC nevyhnutná
- orientácia na zákazníka
- výborné komunikačné schopnosti
- pozitívne a kreatívne myslenie
- zodpovednosť a dochvíľnosť

Našou filozofiou už vyše 10 rokov je poskytovať špičkové služby pre našich zákazníkov. Špecializujeme sa na priamu komunikáciu.
V 3Comm-e kombinujeme najmodernejšiu call centrovú technológiu s vysokou komunikačnou a predajnou zručnosťou našich ľudí...
Spájame nás a našich zákazníkov, aby sme zabezpečili výbornú zákaznícku starostlivosť, úspešný predaj a nadštandardné vzťahy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3023920  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,50 Eur brutto/hod.+vario+bonus za český jazyk