Vodič MKD

3a trans, s.r.o.

Hraničná 18, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Španielsko, Luxembursko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy v krajinách EÚ (najmä Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Španielsko, Luxembursko). Turnusová práca 6+2. Jazdi sa iba podla dohovoru AETR.

- stabilná spoločnosť
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácií pracovného času v doprave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- platné doklady, psychotesty a lekárska prehliadka
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi
- mierna znalosť cudzieho jazyka (frj alebo anj).

Dopravná spoločnosť (dcérska spoločnosť stabilnej BELGICKEJ dopravnej firmy) zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou prepravou tovaru v rámci EU .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2819328  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou