g4s karriere, wachdienst, sicherheit
V súčasnej dobe hľadáme uchádzačov/čky na pozíciu:

Operátor operačného pracoviska

Náplň práce

- Úlohy súvisiace s prenosom a s príjmom správ a automatizovaným systémom podpory riadenia a spracúvania informácií v hasičských jednotkách,
- Spojenie medzi hasičskými jednotkami a spolupracujúcimi špeciálnymi službami pri ohlásení udalosti, počas výjazdu hasičskej jednotky na miesto  ohlásenej udalosti alebo na miesto zásahu,
- Obsluha rádiovej siete a zaznamenávanie správ,
- Spracovávanie denného hlásenia,
- Vedenie dokumentácie operačného strediska,
- Telefonická komunikácia so zákazníkmi.

Požadujeme

- Základná príprava zamestnancov hasičských jednotiek - NUTNÁ podmienka,
- Znalosť anglického jazyka, VP. sk. C - VÝHODOU,
- Zdravotná spôsobilosť,
- Práca striedavo v denných a nočných dvanásťhodinových zmenách,
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť,
- Okamžitá a správna reakcia na vzniknutú situáciu, základná časovo-priestorová orientácia, odolnosť voči stresu,
- Schopnosť komunikovať s klientmi a proaktívne zisťovať ich potreby.

Ponúkame

- 1665€ + osobné ohodnotenie od 0 - 38 €
G4S je významnou spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu bezpečnostných služieb. Bola založená v októbri v roku 1990 v Prahe a je súčasťou nadnárodného holdingu G4S pôsobiaceho vo väčšine krajín sveta. Zázemie veľkej a silnej spoločnosti dáva možnosť osobného a odborného rastu každému zamestnancovi, ktorých má firma viac než dve tisíc.
__Vollzeit__ __Full-time__ __Plný úvazek__ __Teil- oder Vollzeit__ __Part-time or full-time__ __Částečný nebo plný úvazek__ __krajši ali polni delovni čas__ __polni delovni čas__
Váš prehliadač je zastaralý!

Ak chcete správne zobraziť tieto stránky, aktualizujte si prehliadač. Aktualizovať prehliadač