Údržbár - elektromechanik

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
Od 1 400 EUR/mesiac1 400 - 1 600 EUR/mesiac základný plat 1400 € po skúšobnej dobe 1450 + 150€ variabilná mzda + príplatky podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pracovnú pozíciu Údržbár - elektromechanik.

Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Nachádzame sa v Kostolnej nad Dunajom t.j. v blízkosti mesta Senec. Disponujeme novými modernými linkami na balenie zeleniny.

Hľadáme šikovného Údržbára na stabilnú a dlhodobú prácu. Našich zamestnancov si ceníme a ponúkame im základný plat + variabilnú zložku k platu a rôzne benefity.
Hlavnou náplňou práce bude:
-údržba a oprava elektrických zariadení výrobnej linky, elektrickej inštalácie budov
-údržba mechanických zariadení výrobnej linky

Spoločnosť ZELENINARSKA s.r.o. poskytuje zamestnancom:
- vernostné podľa odpracovaného obdobia
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III.dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu" to znamená poskytneme Vám odmenu za doručenie zamestnanca.
-možnosť vzdelávania a odborného rastu
- v prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte mailom.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí najviac vyhovejú požiadavkám na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

-príslušné vzdelanie pre uvedený druh práce
-Výhodou je:
platná vyhláška č. 718/2002 Z. z alebo č. 508/2009 Z.z § 22 alebo 23
-ochota učiť sa a vzdelávať, prijímať nové vedomosti z oblasti používania a údržby strojov a technológií
- práca na zmeny

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 920956  Posting date: 10.3.2023  Basic salary component (gross): 1 400 EUR/mesiac