Kozmetička

VallMed s.r.o.

Miesto práce
Matúšova 56/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.-30.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kozmetičku s praxou, ktorá bude vykonávať aj prístrojové tvárové aj telové ošetrenia, práca s prístrojmi-vyškolenie zabezpečené, asistencia lekárovi, práca s pokladňou.

- príjemné prostredie
- školenia
- benefity na kozmetické ošetrenia
- dlhodobá seriózna spolupráca
- možnosť trvalého pracovného pomeru alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredná odborná škola s maturitou - odbor: Kozmetička, alebo Kozmetický kurz

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemný vzhľad a vystupovanie
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- profesionalita
- dochvíľnosť
- diskrétnosť
-samostatnosť

Esteticko-medicínske centrum

V esteticko-medicínskom centre Vallmed sa špecializujeme na neinvazívne prístrojové ošetrenia tváre a tela, vrátane laserových ošetrení. Ošetrenia, ktoré Vám ponúkame, sú spojením sily kvalifikovaného špeciálne zaškoleného personálu, vysoko účinných lekárskych kozmetických prípravkov, prvotriednej zdravotníckej techniky a príjemného prostredia.
Pri všetkých ošetreniach pleti či tela používame výlučne lekársku dermokozmetiku ako napr. RENLIVE a REJUVE, s obsahom čistých rastlinných extraktov, ktorá je vyvíjaná na základe výsledkov klinických štúdií v priebehu posledných 20-ich rokov, ako aj celosvetovo uznávanú značku Medik8.
ID: 2761073  Posting date: 25.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou