Hľadáme skúseného Oracle administrátora

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a administrácia databáz v produkčnom prostredí
- Zálohovanie a obnova databáz (RMAN)
- Inštalácia opravných balíkov a bezpečnostných fixov do databázových systémov, riešenie problémov a komunikácia s Oracle supportom
- Monitorovanie výkonu, navrhovanie monitorovacích scriptov, ladenie parametrov databázy, identifikácia neefektívnych query a ich ladenie
- Riešenie problémov a návrh opatrení na predchádzanie ich vzniku
- Poskytovanie technických rád a know-how vo zverených oblastiach
- Monitorovanie a úprava tabuľkových priestorov, fragmentácie, I/O operácií
- Administrácia databázových užívateľov, profilov, rolí a privilégií
- Údržba prevádzkovej dokumentácie, reporty o stave prostredia
- Setup DB prostredia & Migrácia dát
- 3nd level support pri správe a administrácii databáz vo vývojových a testovacích prostrediach; o.i. ladenie vykonávania SQL a PL/SQL operácii

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Líder v oblasti elektroenergetiky poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Expert

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, time managment, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2754632  Posting date: 15.11.2022  Basic salary component (gross): 2 500 EUR/mesiac