Inžinier dodávateľskej kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier dodávateľskej kvality.

Naším klientom je úspešná a prestížna nadnárodná spoločnosť, ktorá celosvetovo pôsobí ako najväčší a najvýznamnejší výrobca a dodávateľ komponentov a súčiastok pre svetoznáme značky v oblasti automotive. Spoločnosť sa vo veľkej miere zameriava na inovácie a vývoj, vďaka čomu patrí k lídrom na trhu vo svojom obore.

Inžinier dodávateľskej kvality zastrešuje prototypové projekty z hľadiska dodávateľskej kvality. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť požadovanú kvalitu nakupovaných komponentov pre predsériovú výrobu, v tomto prípade ide o hliníkové a železné odliatky používané pre brzdové systémy.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

• výber a hodnotenie vhodných dodávateľov
• komunikácia s dodávateľmi ohľadom požiadaviek na kvalitu
• zodpovednosť za vzorkovanie
• vytváranie PPAP, APQP dokumentácie
• vykonávanie auditov u dodávateľov

Inžinier dodávateľskej kvality sa osobne zúčastňuje auditov u dodávateľov, s čím sú spojené krátke zahraničné služobné cesty.

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť:
• buď skúseného kandidáta, ktorý pracoval na podobnej pracovnej pozícii,
• alebo juniornejšieho kandidáta, ktorý má strojárske vzdelanie (SŠ/VŠ), komunikuje v anglickom jazyku, a má aspoň krátku pracovnú skúsenosť v automotive.

Inžinier dodávateľskej kvality absolvuje adaptačný a tréningový program, ktorý zohľadňuje potreby a špecifiká tejto konkrétnej pracovnej pozície. Zaučenie bude zastrešovať priamy nadriadený a vybraný kandidát dostane plnú podporu aj od skúsených kolegov na rovnakej pozícii.

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi nielen kompletné zaučenie na pozícii, ale aj odborné a jazykové dovzdelanie. V rámci odborného rastu môže vybraný kandidát absolvovať napr. školenie Interného audítora.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli, že:
• patrí medzi najvýznamnejších a najväčších výrobcov a dodávateľov komponentov a súčiastok pre automobilový priemysel
• je prestížnou nadnárodnou spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj a inovácie vyrábaných produktov

Ostatné výhody a benefity:
• možnosť sebarealizácie v spoločnosti, kde sa realizuje veľa nových projektov
• ročný bonus, 13. a 14. plat
• finančný príspevok pri životných a pracovných jubileách, pri narodení dieťaťa
• rozvojové a manažérske školenia
• flexibilná pracovná doba
• možnosť využívať home office
• teambuildingové akcie
• bohatý sociálny program

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3154788  Posting date: 8.8.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: adekvátne platové ohodnotenie