Technológ trieskového opracovania | Technik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
K spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technológ trieskového obrábania | Technik.

Našim klientom je úspešná zahraničná spoločnosť, pôsobiaca vo viacerých krajinách sveta. Vyvíja, vyrába a dodáva kompresory svetovej úrovne pre chladiace zariadenia. Jeho zákazníkmi sú najznámejší výrobcovia chladničiek z celého sveta.

Hlavnou úlohou technológa je dohliadanie a zefektívňovanie výrobného procesu výrobnej linky, zloženej z jednoúčelových obrábacích strojov. Zodpovedá za plynulý chod výrobného procesu, optimalizuje navrhnuté technologické postupy, operatívne rieši incidenty a významne sa podieľa na spolupráci pri údržbe strojných zariadení. Spracováva kalkulácie návratnosti pri návrhoch na modernizáciu technológií. Spolupracuje s majstrami, kvalitármi, technikmi a nákupcami.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- optimalizácia a zlepšovanie existujúcich technologických postupov a technologickej dokumentácie;
- starostlivosť o technický stav zariadení, návrhy na modernizáciu, riadenie údržby výrobných technológií;
- návrh opatrení na úsporu prostriedkov v procese výroby za účelom dodržania rozpočtu;
- riešenie odchýlkových konaní, prestojov, definovanie náhradných spôsobov výroby.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka, ktorý ma skúsenosti s činnosťami typickými pre technológa a, ktorý dokáže oceniť rôznorodosť úloh spojených s prácou na tomto úseku výroby.

Hľadáme človeka, ktorý v prípade potreby dokáže komunikovať v anglickom jazyku. Nie je potrebná plynulá komunikácia, dôležité je porozumieť a dohodnúť sa.

- samostatnosť pri rozhodovaní;
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti;
- dôkladný adaptačný proces;
- možnosť kariérneho rastu;
- rôznorodosť práce, možnosť vyžitia sa pri riešení technických problémov.

Ďalšie výhody a benefity:
- kurzy AJ hradené zamestnávateľom;
- široký rozsah odborných školení a kurzov;
- príspevok na stravovanie nad rámec výšky stanovenej zákonom;
- 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskeho výsledku;
- finančná odmena pri životnom jubileu;
- bohatý sociálny a kultúrny program;
- príspevok do 3 dôchodkového pilieru po 6 odpracovaných mesiacoch.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732327  Posting date: 21.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: K spokojnosti