Obchodný zástupca - stavebný priemysel

Pre medzinárodnú výrobné-obchodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebného priemyslu hľadáme obchodného zástupcu pre Trenčiansky región, ktorý má nielen obchodný talent, ale aj technický background a zároveň proklientský prístup ku kandidátom.

Miesto práce

Trenčiansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov,
  • akvizícia nových klientov a obchodných partnerov vo vymedzenom regióne,
  • starostlivosť, rozvíjanie a udržiavanie vzťahov so stabilnými zákazníkmi a obchodnými partnermi vo vymedzenom regióne,
  • zodpovednosť za predajný proces a starostlivosť o rozvoj obchodu,
  • rozvíjanie obchodných stratégií,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami,
  • administratívna práca, reporting;

Požadujeme

  • nutnosťou je ukončené stredoškolské vzdelanie ideálne technického zamerania,
  • skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu/ obchodného manažéra minimálne 2 roky,
  • nutnosťou je technické zameranie osobnosti,
  • výhodou sú skúsenosti s oblasti stavebného priemyslu,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • obchodný duch a drive,
  • schopnosť sebamotivácie,
  • proklientský prístup,
  • ochota cestovať v rámci TN kraja,
  • flexibilita;

Ponúkame

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • mobil, notebook, automobil aj na súkromné účely,
  • motivujúce finančné ohodnotenie (fix + variabil),
  • podpora profesionálneho a osobnostného rastu (odborné školenia);

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre popredného svetového producenta stavebnej chémie a dodávateľa systémových riešení v rámci stavebnej chémie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2741837  Posting date: 29.9.2016  The job comes from another website or source.